İADE POLİTİKASI

İade etmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde, kullanılmamış olması kaydı ile geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, orijinal faturası ile beraber ve iade formunu eksiksiz doldurarak

KONAKLAR MAHALLESI IHLAMUR SOKAK   1-1 LEVENT, BEŞİKTAŞ, ISTANBUL adresine yollamanızı rica ederiz. 

İade ve değişim işlemlerine oluşacak kargo ücretleri müşteriye aittir. Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Giyim ürünleri kullanılmış ve/veya tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün adresinize kargo ile olarak geri gönderilir.

Bikini, mayo, iç çamaşır gibi ürün gruplarında iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Numune satış günlerindeki (sample sale) ürünlerin değişim ve iadeleri kabul edilmemektedir

Üstünde kişiselleştirilme yapılmış ürünlerin iadesi, üretici kaynaklı olmadığı sürece mümkün değildir.

 

İade hakkı:

 Online mağazadan veya Nefes Istanbul Showroom dan alınan ürünler sadece    Nefes Istanbul Showroom da iadesi gerçekleşir.

İade etmek istediğiniz ürünleri, kendi imkanlarınızla Nefes Istanbul Tekstil’e ulaştırmanız gerekmektedir. İade suresince oluşacak tüm kargo ücreti müşteriye aittir. Karşı ödemeli olarak gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Geri ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri satın alımı gerçekleştirdiğiniz güvenli ödeme kanalı olan IYZICO üzerinden yapılmaktadır.

İade kargosu elimizde ulaştığı günden itibaren 5-7 iş günü içinde iadeniz kartınıza yapılır. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

NEFES ISTANBUL TEKSTIL LMT ŞTİ.

KONAKLAR MAHALLESI

IHLAMUR SOKAK 1-1, 4. LEVENT BEŞİKTAŞ

ISTANBUL

Destek için customerservice@nefesistanbul.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0532 216 2107 numaralı telefonu arayarak ya da 0532 272 2063  Whatsapp Destek Hattı'mız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

DEĞİŞİM POLİTİKASI

10 gün içerisinde değişim hakkı

Online mağazadan veya Nefes showroom dan alınan ürünler sadece Nefes merkez ofiste değişebilir.

Değiştirmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünü, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, orijinal faturası ile beraber ve değişim formunu eksiksiz doldurarak, belirtilen adrese yollamanızı rica ederiz.  İade/değişim formunda “Değişim Talebi” olduğunu belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz. Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Giyim ürünleri kullanılmış ve/veya tadilat yapılmış ise değişim kabul edilmemektedir.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir. 

Numune satış günlerindeki ürünlerin değişim ve iadeleri yapılmamaktadır

Bikini, mayo, iç çamaşır gibi ürün gruplarında iade ve değişim kabul edilmemektedir

Değişim talebiniz, değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün adresinize kargo ile geri gönderilir.İade ve Değişim Adresi:

NEFES ISTANBUL TEKSTIL LMT ŞTİ.

KONAKLAR MAHALLESI

IHLAMUR SOKAK 1-1, 4. LEVENT BEŞİKTAŞ

ISTANBUL